Budget-filter
Koopwoningen onder €750.000 in De Bilt
8 actieve listings met vraagprijs tot en met €750.000, gesorteerd op prijs aflopend.
Wat je krijgt onder €750.000 in De Bilt
Voor een budget tot €750.000 zijn er momenteel 8 koopwoningen in De Bilt. Bovenaan deze pagina staan de duurste woningen die nog binnen dit budget vallen — meestal de beste verhouding tussen oppervlakte en kwaliteit. Scroll door voor de goedkopere segmenten.
Ter referentie: de mediaan vraagprijs in heel De Bilt is € 930.000 (€ 6.104/m²). Een woning van circa 123 m² past dus rond uw bovengrens van €750.000.
Wijken in De Bilt
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Jan Provostlaan 56 De Leijen | 122 | 5 | A | € 635.000 | € 5.205 |
| Prins Bernhardlaan 46 Maartensdijk Kern | 142 | 5 | B | € 635.000 | € 4.472 |
| Dr. J.J.F. Steijlingweg 32 Maartensdijk Kern | 83 | 4 | E | € 600.000 | € 7.229 |
| Spoorlaan 1 Hollandsche Rading Kern | 117 | 4 | F | € 500.000 | € 4.274 |
| Willem de Zwijgerlaan 7 Maartensdijk Kern | 96 | 4 | E | € 495.000 | € 5.156 |
| Prinses Arianelaan 5 Maartensdijk Kern | 106 | 5 | A | € 450.000 | € 4.245 |
| Hugo van der Goeslaan 56 De Leijen | 65 | 3 | C | € 325.000 | € 5.000 |
| Hugo van der Goeslaan 36 De Leijen | 65 | 3 | A | € 300.000 | € 4.615 |